درباره عطابخش

درباره عطابخش

درباره ما

_
عطابخش ، عصاره تجربه چند نسل 

خانواده اشرفی لیقوانی از سال 1359 یکــــی از اولین تولید کننده گان پنیر اصل لیقوان در روستای لیقوان استـان آذربایجان شرقی بوده انـــد .حال بعد از گذشت 42 سال تولید و عرضه موفق محصولات ، بـــا حفـــظ مکانیـــزم سنتی تــولید و ارتقـاء روزافـزون کیفیـــت  محصولات ، این خانواده در قالب برنـــد عطابخش عرضه می شود .
تلاش ما در «مجموعه تولیدی عطابخش » با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ تولیدی پویا در زمینه‌ ی تولید فراورده های لبنی اصیل لیقوان،بخصوص پنیرواقعی و درجه یک لیقوان به صورت ارگانیک بوده و سیاست تولیدی این مجموعه،بر دو رکن اساسی واقع شده است:حفظ اصالت اُرگانیکی ، ارتقاء استاندارد های کیفی در تولید محصولات

اصالت محصول اولویت اصلی عطابخش

_

تضمین کیفیت بالای محصولات ، کاملا ارگانیک ، استاندارد

تضمین اصالت محصولات

چرخه تولید کاملا سنتی

محصولات اُرگانیک

شماره پروانه بهداشتی ساخت

26/1638-1

تیم ما

_

هر پنیر سنتی ، پنیر لیقوان اصل نیست !

تعداد زيادي كارگاه و کارخانه در نقاط مختلف کشور پنير توليد مي‌كنند، برخي از اين كارگاه‌ها با سوءاستفاده از نام خوش ليقوان، پنيرهاي بي‌كيفيت و بد طعمي را به نام پنير ليقوان روانه بازار مي‌كنند. پاي بعضي از اين محصولات به بازارهاي خارجي هم باز مي‌شود و حسن شهرت يك برند ملي را به مخاطره مي‌اندازد. پنير ليقوان پس از توليد ‌بايد مدتي را در زاغه بماند تا فرآيند «جا افتادن» را از سر بگذراند، توليد‌كنندگان متقلب اين فرآيند را طي نمي‌كنند و پنير را از شير معمولي و نه شير محلي مي‌سازند. بايد مجازاتي سنگين براي خدشه‌دار كردن نام توليدات ملي درنظر گرفته شود تا بتوانيم با افتخار عبارت «توليد ايران» را به مثابه استاندارد كيفيت معرفي كنيم. در روستای لیقوان کارگاهی بسيارزیادی پنيرهاي مرغوب و اختصاصي خود را توليد مي‌كنند كه در بازارهاي شهرهاي ديگر به دست نمي‌آيند. مشهورترين پنیر ليقوان ،پنیر صادراتی عطابخش میباشد اين پنيرويژگي‌ها و عطر و طعم خود را داشته و البته شايسته معرفي به جهانيان هستند.