درباره عطابخش

درباره عطابخش

درباره ما

_
عطابخش ، عصاره تجربه چند نسل 

خانواده اشرفی لیقوانی از سال 1359 یکــــی از اولین تولیدکنندگان پنیر اصل لیقوان در روستای لیقوان استـان آذربایجان شرقی بوده‌انـــد. حال بعد از گذشت 42 سال تولید و عرضه موفق محصولات، بـــا حفـــظ مکانیـــزم سنتی تــولید و ارتقـاء روزافـزون کیفیـــت، محصولات این خانواده در قالب برنـــد عطابخش عرضه می‌شوند.
ما و همکارانمان در «مجموعه تولیدی عطابخش» با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ تولیدی پویا در زمینه‌ تولید فرآورده‌های لبنی اصیل لیقوان، بخصوص پنیر واقعی لیقوان، سرمایه‌گذاری و مشغول به فعالیت هستیم.
ما این مجموعه تولیدی را با اتکاء به تلاش‌های بخش خصوصی شکل دادیم؛ سپس با بهره‌مندی از روحیه کارآفرینی و با هدف ارتقاء جایگاه پنیر سنتی لیقوان، کسب‌وکارمان را گسترش دادیم. امروز یکی از دستاوردهای ارزشمند ما، تولید فرآورده‌های لبنی ارگانیک به‌خصوص پنیر اصل و مخصوص لیقوان می‌باشد.

اصالت محصول اولویت اصلی عطابخش

_

تضمین کیفیت بالای محصولات ، کاملا ارگانیک ، استاندارد

تضمین اصالت محصولات

چرخه تولید کاملا سنتی

محصولات اُرگانیک

شماره پروانه بهداشتی ساخت

26/1638-1

تیم ما

_

هر پنیر سنتی ، پنیر لیقوان اصل نیست !

ما همواره در زمینه سلامت غذایی دارای نوآوری بوده‌ایم و در راستای سلامت جامعه قدم برداشته‌ایم. تمامی تولیدات مجموعه زیر نظر کارشناسان سازمان غدا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بوده و پس از طی تمامی مراحل و آزمایش‌ها، مفتخر به دریافت «نشان سیب سلامت» شدیم.
نشان HACCP، نشان ایزو 22000 و نشان ایزو 9001 همه و همه نشان‌دهنده و گواه مسیر سلامت محور مجموعه عطابخش می‌باشند.
سیاست‌های مجموعه عطابخش بر سه رکن اساسی استوار است:
حفظ اصالت اُرگانیکی، ارتقاء استانداردهای کیفی در تولید محصولات و حذف واسطه‌های غیرضروری، که موجب کاهش هزینه‌بهای تمام‌شده و ارائه محصول با قیمت مناسب به مصرف‌کننده می‌شود.

هم‌اکنون محصولات تولیدی این مجموعه، علی‌الخصوص پنیر لیقوان عطابخش، به اقصی نقاط کشور و همچنین به کشورهای قطر و روسیه صادر می‌شوند. ما بر پایه استراتژی توسعه در تلاش هستیم که هر ساله بر تعداد این مقاصد افزوده شود.
ما هوای سلامتی شما را داریم.

عطابخش